posuzovala Andrea Horáková
Knírač malý bílý
|
Fena
|
Tř. dorostu
|
Alisa Hafiens
o.Vici of Bianco Olga m.Fiesta Rey Prag
maj.Medek Roman
Nadějná
|
Knírač malý černostříbřitý
|
Pes
|
Tř. mladých
|
Cairo Happy Mafian
o.Ch. Sancho del Berrocal m.Sweet Jane Happy
maj. Haikl Karel
Výborný
|
Tř,mezitřída
|
Allyn Milba Bam
m.Rampage's Love z Dácie m.Chantal Chov
Pauli
maj. Mgr. Jana Pechová
Výborný 2, r.ČKŠ
|
No For Sale Malý kavalír
o.Ch. Chottans Vagabond For Me m.Algris
Absolut Victory
maj. Ullrichová Daniela
Výborný 1, ČKŠ, Oblast.klub.vítěz
|
Tř. otevřená
|
Harry Enory
o.Unkas Bohemia Vulkan m.Annemaria
Merbs Bohemia
maj. Jindrle Karel
Nenastoupil
|
Fena
|
Tř. dorostu
|
Queen Elizabeth Malý kavalír
o.Ch. Chottans Vagabond For Me m.Irish Vanilla
Ice Malý kavalír
maj. Ullrichová Daniela
Velmi nadějná 1
|
Tř. mezitřída
|
New Victory Malý kavalír
o. Ch. Chottans Vagabond For Me m. Algris
Absolut Victory
maj. Ullrichová Daniela
Výborná 1, ČKŠ, Oblast. klub. vítěz
|
Knírač
malý černý
|
Pes
|
Tř. štěňat
|
Gargamel Androis
o. Birly's I'm Still Standing m. Ch. Manon Lescaut Androis
maj. Ladmanová Michaela
Velni nadějný 1, Nejlepší štěňě výstavy
|
Tř. mezitřída
|
Astor z Chlumských luhů
o. Birli's Im Still Standing m. Amaly
from Pink Garden
maj.Kunschová Irena
Výborný 1, ČKŠ,Oblast. Klub. vítěz
|
Cognac Carboneum
o.Chelines Black-Balduino m. Andre Arieta
Camaro-Lu
maj. Šauerová Květoslava
Výborný 2, r.ČKŠ
|
Fena
|
Tř. mezitřída
|
Crystal Corazon Bohemia Ness
o.Chelines Black-Balduino m. Andalusie
Bohemia Ness
maj. Horká Iveta
Výborná 1, ČKŠ
|
Tř. otevřená
|
Caribbean Pearl Bohemia Ness
o.Chelines Black-Balduino m. Andalusie
Bohemia Ness
maj. Bulířová Irena
Výborná 2, r.ČKŠ
|
Happy Day Malý kavalír
o. Birli's Im Still Standing m.
Annie Lenox Malý kavalír
maj. Mlsnová Eva
Nenastoupila
|
Pachira Knight of Danian
o. Playboy Rezlark m.
Juliette Knight of Danian
maj. Velišová Alena
Nenastoupila
|
Poppy Fay Androis
o. Chelines Black-Balduino m. Anna
Antoinetta Androis
maj. Hřebačka Josef
Výborná 1, ČKŠ, Oblast. klub. vítěz
|
Knírač
malý pepř a sůl
|
Pes
|
Tř. mladých
|
York z Podolských skal
o. Colombo z Kopce Vítkova m.
Vendulka z Podolských skal
maj. Navrátilová Jana
Velmi dobrý
|
Tř. mezitřída
|
Jch. Eos Rauhteufelchen
o. Ch. Little Buddha v. Erbhof m.
Valentina Toy les Amis du Channel
maj. Ullrichová Daniela
Výborný 1, ČKŠ, Oblast. klub. Vítěz
|
Tř. otevřená
|
Ronny Astronaut
o. Petn
Astronaut m. Gwyneth Astronaut
maj. Hlach Jiří
Výborný 1, ČKŠ
|
Fena
|
Tř. dorost
|
Chessie z Povodí Oharky
o. Yankee Doodle Moldau North m.
CH. Flavie z Povodí Oharky
maj.Poláková Jarmila
Velmi nadějná 1, Nejlepší štěně výstavy
|
Jeanne D’Arc z Marzemu
o. ICh. Yes Yes Astronaut m.
Ch. Great Beatrix z Marzemu
maj. Goga Jozef
Velmi nadějná 2
|
Tř. mladých
|
Icy Queen Moldau North
o. Empire Creator at Moldau North m.
Extra Beauty Northumberland
maj. Kesselgruberová Eva
Výborná 1, Vítěz třídy mladých, Nejlepší mladá
fena výstavy
|
Tř. mezitřída
|
Antonie z Krásného Krumlova
o. Mátraszépé
Nutcracker m. Brenda z Dobrého bydla
maj. Chválová Hana
Odstoupila
|
Holly Rose Moldau North
o. Empire Creator At Moldau North
m. Youre Holly Moldau North
maj. Ladmanová Michaela
Výborná 2, r.ČKŠ
|
Jch. Waikiki Astronaut
o. Zeb-Dutch v.d.
N'Oppasser m. Dax Jadzia Astronaut
maj. Bošková Kateřina
Výborná 1, ČKŠ, Oblast. klub. vítěz, Nelepší
malý knírač výstavy, Nejkrásnější knírač výstavy, 2.místo BIG FCI II
|
Tř. pracovní
|
Geisy z Povodí Oharky
o. Clipper
Rezlark m. Džessy z Povodí Oharky
maj. Vacínková Helena
Výborná 1, ČKŠ
|
Tř. vítězů
|
Toffifee Astronaut
o. Empire Creator at Moldau North
m. Ich. Whitney Houston Astronaut
maj. Hájková Michaela
Výborná 1, ČKŠ
|
Tř. veteránů
|
Ch. Agatha Christie Malý kavalír
o. ch. Voyager v.d.
Havenstad m. Ich. Brenda z Marzenu CS
maj. Ullrichová Daniela
Výborná 1
|
Knírač
střední černý
|
Pes
|
Tř. vítězů
|
Ch. Indi Iringa
o. ch. Adam z Rakovníka m.
Ch. Daphné Iringa
maj. Kucharčíková Irena
Výborný 1, ČKŠ, Oblast. klub. vítěz
|
Fena
|
Tř. mezitřída
|
Josefína Iringa
o. Ich. Adam z Rakovníka m.
Ch. Daphné Iringa
maj. Kucharčíková Irena
Velmi dobrá
|
Tř. vítězů
|
Ch. Hajja Iringa
o. Ch. Chris v.d. Spitzenstadt m. Ch.
Daphné Iringa
maj. Kucharčíková Irena
Výborná 1, ČKŠ, Oblast. klub. vítěz
|
Knírač
střední pepř a sůl
|
Pes
|
Tř. mladých
|
Blackbeard Šedá střela
o. Outstanding One ze
Záhrabské m. Queasy Qanana ze Záhrabské
maj. Němejcová Radoslava
Velmi dobrý
|
Tř. vítězů
|
Rus Top Rate Unicum
o. Ivan Mazor m.
Canta Seyli
maj. Kružliaková Hana
Výborný 1, ČKŠ, Oblast. klub. vítěz, Nejlepší střední knírač
výstavy
|
Knírač
velký černý
|
Pes
|
Tř. mezitřída
|
Cameron Venduno
o. Eagle v. Kossower
Land m. Cheynee Sluneční paprsek
maj. Ing. Petrů Vratislav
Výborný 1
|
Tř. otevřená
|
Cassidy Venduno
o. Eagle v. Kossower
Land m. Cheynee Sluneční paprsek
maj. Trhlík Jiří
Výborný 1, ČKŠ, Oblast. klub. vítěz, Nejkrásnější
velký knírač výstavy
|
Fena
|
Tř. mezitřída
|
Rebeka Zdestru
o. Byron
v.Golberg m. Ozi Zdestru
maj. Šmídová Irena
Výborná 1, ČKŠ, Oblast. klub. vítěz
|
Tř. veteránů
|
Fatima Pi-Fa z Vrbna
o. Brix z Vysokého
CS m. Catty z Pi-Fa CS
maj. Kubálová Lenka
Výborná 1, Nejlepší veterán výstavy
|